+++ Our Galway factory shop is open to the Public +++ Tues-Thu until 2 pm… Friday until 4pm +++ Click and Collect, afternoon pick up until 5pm
👍👍👍 FREE home delivery in Galway City & surround +++ EVERY FRIDAY +++ 👍👍👍
Price per KG: 14.00
One pack costs: 14.00
SALE!
Price per KG: 14.00
One pack costs: 14.00 12.00
SALE!
Price per KG: 15.00
One pack costs: 7.50 7.00
Price per KG: 45.00
One pack costs: 15.00
SALE!
One pack costs: 34.00 30.00
Price per KG: 25.00
One pack costs: 50.00
SALE!
Price per KG: 5.00
One pack costs: 11.00 10.00
SALE!
One pack costs: 20.00 19.00
SALE!
SALE!
One pack costs: 75.00 70.00
SALE!
Price per KG: 16.50
One pack costs: 25.00 23.00
SALE!
One pack costs: 4.50 4.00
SALE!
One pack costs: 17.00 15.00
SALE!
One pack costs: 14.00 12.00
SALE!
One pack costs: 20.00 17.50
SALE!
One pack costs: 15.00 14.00

Price per KG: 25.00
One pack costs: 15.00
Price per KG: 16.00
One pack costs: 8.00
Price per KG: 17.00
One pack costs: 8.50
Price per KG: 26.00
One pack costs: 13.00
Price per KG: 14.00
One pack costs: 7.00
Price per KG: 14.00
One pack costs: 7.00
Price per KG: 27.00
One pack costs: 11.00
One pack costs: Call for Price

Price per KG: 65.00
One pack costs: 14.50
SALE!
One pack costs: 14.00 12.00

Price per KG: 16.00
One pack costs: 8.00
Price per KG: 17.00
One pack costs: 8.50
Price per KG: 26.00
One pack costs: 13.00
Price per KG: 14.00
One pack costs: 7.00
Price per KG: 14.00
One pack costs: 7.00
Price per KG: 17.00
One pack costs: 8.50
Price per KG: 20.00
One pack costs: 10.00
Price per KG: 14.00
One pack costs: 7.00
Price per KG: 13.00
One pack costs: 6.50
Price per KG: 12.00
One pack costs: 6.00

One pack costs: 4.00
One pack costs: 5.00
One pack costs: 5.00
One pack costs: 5.00
One pack costs: 8.00
One pack costs: 4.00

Price per KG: 26.00
One pack costs: 13.00
Price per KG: 16.00
One pack costs: 13.00
Price per KG: 16.00
One pack costs: 14.50
Price per KG: 17.00
One pack costs: 17.00
Price per KG: 24.00
One pack costs: 12.00
Price per KG: 15.00
One pack costs: 10.00
Price per KG: 20.00
One pack costs: 12.00
Price per KG: 12.00
One pack costs: 12.00
Still Swimming
(Out of Stock)
Price per KG: 16.00
One pack costs: 8.00
Still Swimming
(Out of Stock)
One pack costs: 10.00

One pack costs: 3.75
One pack costs: 3.75
One pack costs: 7.00
One pack costs: 5.00
One pack costs: 9.50
One pack costs: 3.95

One pack costs: Call for Price
One pack costs: 12.00
Price per KG: 34.00
One pack costs: 17.00
Price per KG: 12.00
One pack costs: 6.00
Still Swimming
(Out of Stock)
Price per KG: 50.00
One pack costs: 10.00
Price per KG: 12.00
One pack costs: 12.00
SALE!
Price per KG: 5.00
One pack costs: 11.00 10.00
Still Swimming
(Out of Stock)
Price per KG: 12.00
One pack costs: 12.00

One pack costs: 56.00
One pack costs: 17.00
One pack costs: 10.00
Still Swimming
(Out of Stock)
One pack costs: 20.00
One pack costs: 4.00
One pack costs: 12.00
One pack costs: 27.50
One pack costs: 19.00
One pack costs: 15.00

One pack costs: 7.00
One pack costs: 4.50
Still Swimming
(Out of Stock)
One pack costs: 6.00
SALE!
One pack costs: 3.75
Still Swimming
(Out of Stock)

SALE!
Price per KG: 5.00
One pack costs: 11.00 10.00
Price per KG: 12.00
One pack costs: 12.00
Price per KG: 25.00
One pack costs: 50.00
Price per KG: 21.00
One pack costs: 21.00
SALE!
One pack costs: 34.00 30.00
Price per KG: 17.00
One pack costs: 34.00
Still Swimming
(Out of Stock)
Price per KG: 25.00
One pack costs: 25.00
Still Swimming
(Out of Stock)
Price per KG: 13.00
One pack costs: 26.00

CATCH OF THE WEEK

Price per KG: 14.00
One pack costs: 14.00
SALE!
Price per KG: 14.00
One pack costs: 14.00 12.00
SALE!
Price per KG: 15.00
One pack costs: 7.50 7.00
Price per KG: 45.00
One pack costs: 15.00
SALE!
One pack costs: 34.00 30.00
Price per KG: 25.00
One pack costs: 50.00
SALE!
Price per KG: 5.00
One pack costs: 11.00 10.00
SALE!
One pack costs: 20.00 19.00
SALE!
SALE!
One pack costs: 75.00 70.00
SALE!
Price per KG: 16.50
One pack costs: 25.00 23.00
SALE!
One pack costs: 4.50 4.00
SALE!
One pack costs: 17.00 15.00
SALE!
One pack costs: 14.00 12.00
SALE!
One pack costs: 20.00 17.50

NEW ARRIVALS

SALE!
One pack costs: 15.00 14.00
Price per KG: 24.00
One pack costs: 12.00
Still Swimming
(Out of Stock)
Price per KG: 8.00
One pack costs: 8.00
One pack costs: 8.00
SALE!
One pack costs: 20.00 17.50
One pack costs: 12.00
Still Swimming
(Out of Stock)
Price per KG: 17.00
One pack costs: 17.00
One pack costs: 7.00
One pack costs: 12.00

The best way to reach us is by Email!

If you have any questions please email us: info@eatmorefish.ie and we will get back to you ASAP

For order specific feedback contact us at feedback@eatmorefish.ie with your order number.

You can also ring us at 091 440167 – Leave a message if we are away from the phone and we will get back to you ASAP.

Please make sure to quote your order number if you have one =)